Skaitmeninės Rinkodaros Meistrų Dirbtuvės

6 mėn. online + dvi 3-dienų dirbtuvės Valensijoje
su Martin Jokub

KAS?

2x gyvos dirbtuvės Valensijoje

Susitiksime du kartus trims dienoms Valensijoje labai intensyviose 3 dienų dirbtuvėse.


Pirmas susitikimas planuojamas 2023 m. vasario pradžioje. 


Puiki proga pabėgti nuo lietuviškų šalčių, intensyviai pasisemti naujų žinių, požiūrio kampų, skaniai ispaniškai pavalgyti ir praleisti laiką su bendraminčiais marketingistais.


Antras susitikimas planuojamas 2023 m. gegužės arba birželio mėnesį.


Dirbtuvių programos uždarymo proga keliausime į Deniją, paplaukioti laivu ir pasimėgauti gurmaniška Denijos virtuve.

2x susitikimai per mėnesį online

Kiekvieno mėnesio ketvirtadienį 18 val. Lietuvos laiku turėsime 2 val. susitikimus, kurių metu dirbsime pagal  Skaitmeninės Rinkodaros Brėžinių metodą.

1x individualio konsultacijos online kartą per mėnesį

Kiekvienas verslas, kaip ir kiekvienas marketingo specialistas yra individualus. Ir kiekvienam reikalingas asmeninis dėmesys ir pagalba.

KODĖL?

Esu skaitmeninės rinkodaros specialistas. Ne iš pašaukimo, bet iš poreikio. Ne todėl, kad tai darbas, o todėl, kad noriu žinoti, kaip tai veikia. Nuo 2000 metų dirbu su įvairiausiai skaitmeniniais projektais (nuo sukūrimo iki pardavimo). Kurti produktus yra smagu, bet dar smagiau, kai jais naudojasi vartotojai ir yra patenkinti tuo.

Kažkuriame gyvenimo etape buvau priverstas suprasti, kas yra tas marketingas, kas yra reklama, kaip atsivesti vartotojus į savo svetainę, parduotuvę, pasiūlymą. Kaip kurti pasiūlymus internete. Kaip pasiekti tikslinę auditoriją? Kaip sukurti interneto projektą, kuris būtų "protingas" ir prisitaikytų prie vartotojo atliktų veiksmų?

Dariau daug klaidų. Išleidau šimtais tūkstančių mokymams, reklamoms, bandymams. Per metus padarau bent ~500 bandymų reklamose ir jų formose, email kampanijose, landing puslapiuose, įvairiose skaitmeniniuose kanaluose.

Padėjau B2B orientuotom įmonės prisitraukti daugiau nei 200.000 potencialių klientų.


Dabar jaučiu, kad atėjo laiko vėl pasidalinti savo žiniomis.

Ką reiškia vėl? Paskutinį savo autorinį seminarą grupei žmonių lietuvių kalba rengiau prieš 10 metų. Tikslas buvo sudėlioti skaitmeninės rinkodaros procesą į vieną aiškią sistemą. Iš dalies tai pavyko padaryti. Vėliau, tiesiog praktiškai taikiau savo paties sukurtą sistemą ir ją tobulinau, ieškojau trūkstamų atsakymų. 

Po 10 metų, manau turiu tinkamas praktines žinias, kuriomis noriu pasidalinti su 4-7 marketingistais.


Tai bus labai maža grupė individualiai atrinktų marketingo specialistų, entuziastų ar verslininkų, kurie yra orientuoti į B2B sektorių ir parduoda arba paslaugas arba skaitmeninius produktus (SaaS, Games, Online Course) ir jų noras yra pasiekti savo tikslinius vartotojus, susikurti skaitmeninę ekosistemą, per kurią galėtų valdyti visą savo skaitmeninį verslą ir suprasti, kaip jį reiktų augitinti.


Aš noriu pasidalinti praktinėmis žiniomis, kurių man pačiam labai trūko mano paties kelionėje.


Šiuo metu dirbu su keliais projektas indivudualiai. Tačiau pagalvojau, kad būtų šaunu sukurti grupę bendraminčių, su kuriais galėtumėme žengti visą kelionę nuo pat pradžių ir dalintis pasiekimais, iššūkiais, pralaimėjimais ir pergalėm, atradimais, kurių tikrai bus daug.


Programos metu pasidalinsiu savo sukurtu Skaitmeninės RInkodaros Brėžinių, tai yra mano beveik 17 metų rinkodaroje darbo vaisius. Tai sistema, kurios man pačiam labai trūko dirbant ir mokantis paleidinėti įvairiausius skaitmeniniu projektus.


Tuo pačiu, ne tik dalinsiuos savo žiniomis, bet ir pats būsiu mokymų dalyvis. Po ilgų paieškų, pagaliau supratau, kas gi yra mano idealus klientas (na bent jau kolkas suradau industrijos kryptį į kurią norėčiau pakreipti visą savo veiklą).


O apie grupinius mokymus jau galvoju kokius 4 metus, bet vis tam nebuvo tinkamų aplinkybių, bei trūko keletos dalių sistemoje, kuria ir pasidalinsiu per mokymus.


Smart Web

Šią koncepciją taikiau nuo 2010 metų, bet tuo metu nebuvo jokių įrankių, todėl "smart" dalis reikėjo programuotis patiems. Tikslas buvo gan elementarus, pritaikyti svetainės turinį prie kiekvieno vartotojo elgesio istorijos. Arba žinant, kas tai per vartotojas, pritaikyti pasiūlymą, būtent tam konkrečiam vartotojui.


Dabar tai yra įmanoma pdaryti nesamdant jokių programuotojų. Galima individualizuoti pasiūlymus ir komunikuoti su vartotoju ta kalba, kurią jis tikrai supranta (ir čia neina kalba apie užsienio kalbų mokėjimą).

Jei jūs kalbate su savo klientais bendrine kalba - jūsų jie negirdi. Kalbėkite tai, kas rūpi jūsų klientams ir taip gausite jų dėmesį.


Suprasti, kas yra tikslinė auditorija - nėra labai lengva užduotis. Mokėti įsijausti į kito žmogaus kailį, išmokyti gyventi jo gyvenimą, suprasti iššūkius, sunkumus ir padėti juos įveitki

Lorem ipsum dolor sit amet, sagittis adipisicing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, sagittis adipisicing elit.

Martin Jokub

About author

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

What it will do for you

01.Teach, Show & Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

02. Create your own Independed Digital Business Ecosystem

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

03. Move Faster on Budget

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

What You Need to do Next

01. Teach, Show & Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

02. Answer You Questions

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

03. Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Choose Pricing Plan

Monthly

 • Working time 24/7 all days
 • 1 free meeting room
 • Max 15 team members
 • Free Tea & Coffee

Yearly

 • Working time 24/7 all days
 • 1 free meeting room
 • Max 15 team members
 • Free Tea & Coffee

Monthly

 • Working time 24/7 all days
 • 1 free meeting room
 • Max 15 team members
 • Free Tea & Coffee

Money Back

guarantee

Add some more information to help users understand your product. Keep it short and clear.

They Say

Peter Strauss

UI Designer

" Lorem ipsum dolor sit amet, sagittis consectetur elit, sed duius eiusmod tempor incididunt."

Julia Stewart

Product Manager

" Lorem ipsum dolor sit amet, sagittis consectetur elit, sed duius eiusmod tempor incididunt."

For Whom is this Workshop?

Need to describe something in more detail? Want to tell a story to help your visitor connect with you and your brand? Want to highlight some example use cases? Looking to describe the pain point your product solves? This text section is where all this story-telling and copywriting belongs.


You can duplicate this section and use it in multiple places on your sales page, wherever you need to elaborate on something.

Note: keep your paragraphs short to avoid the "wall of text" effect and mix things up with text highlights and sub headings.

What WON`T be included in the Workshop

 • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed duius eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore
 • Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.
 • Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Faq

Write the question here

Write the answer to the question here. This way, your visitors can easily pick the questions that matter to them, without being distracted by loads of text from the FAQ.

What if I'm not good at copywriting?

The texts in our landing pages can help you in creating good copy. And don't worry about it too much. The only way to get better at copywriting is to write more copy. So, get writing.

Will this homepage work for me?

Only if you like awesome pages that are rapidly customizable to your needs.

What if my product isn't a digital product?

Does your product have a target audience? Does it have benefits? Then you can and should explain those benefits to your target audience on a page like this.

>